Цей сайт є власністю фірми Бексаут ООД і містить матеріали, що надані частково чи цілком від Бексаут ООД, деякі з яких є з торговими марками (авторськими правами).

Усі споживачі послуг, наданих Бексаут ООД, повинні бути ознайомлені і згодні з Умовами використання . Бексаут ООД зберігає за собою право редагувати свої Умови використання при необхідності.

Обмеження відповідальності.
Бексаут ООД категорично виключає яку б то не було відповідальність за якість і/чи точність інформації, представлену клієнтами. За опубліковані матеріали на веб сторінках клієнтів відповідальність, включаючи карну, носить особисто клієнт. 

Умови використання та оплати

Вэб хостинг
Бексаут ООД надає своїм споживачам, при домовлених умовах, послугу віртуальний хостинг на серверах, що знаходяться поза Болгарією, забезпечуючи повний доступ з Інтернету до відповідних вэб сторінок споживачів.
Ціна за послугу визначається в залежності від обраного клієнтом споживчого плану( з основними характеристиками: вэб простір у МВ і величина трафика). Сума сплачується клієнтом простим банківським переведенням на рахунок Бексаут ООД. Бексаут ООД видає і доставляє на зазначений клієнтом адрес рахунок-фактуру в термін до 5 робочих днів від одержання платежу.(Докладні вказівки по оплаті Ви одержите при замовленні послуги).

Активування аккаунта
Бексаут ООД зобов'язується активувати домейн клієнта в термін від 12 до 24 годин після реєстрації й оплати відповідного хостинг плану.

Періодичність платежів
Бексаут ООД пропонує три періоди оплати за хостинг : місячний, шістьох місяців і річний( 12 місяців). Період починається з дня активування аккаунта.Максимальний тестовий період - один місяць.Після його витікання Бексаут ООД не гарантує повернення оплачених сум.

Продовження аккаунта
З метою забезпечення безперервності послуги, усі хостинг плани автоматично продовжуються з тими ж параметрами після витікання відповідного циклу платежу. Аккаунт продовжується на той же термін, що і попередній період, для чого клієнт повинний оплатити відповідну параметрам хостинг плану суму в термін до 5 робочих днів після продовження.При несплаті - послуга припиняється.

Припинення
Хостинг плани продовжуються автоматично, поки клієнт не виразить бажання припинити використовувати наші послуги.У випадку, якщо клієнт хоче припинити хостинг чи перейти на інший хостинг план, необхідно зв'язатися з офісом Бексаут ООД по телефону (понеділок- п'ятниця з 10 до 18 годин,тел: +359 2 771191) чи по e-maіl: support@bexout.net. Після витікання тестового терміну в один місяць договір із клієнтом вважається остаточним і при бажанні клієнта його припинити без попереднього повідомлення за п'ять робочих днів , Бексаут нараховує таксу в розмірі 50 левів.

Такси
1.Зміна хостинг плану чи сервера - 50 левів.
2. Об'єднання чи роз'єднання аккаунтів.Бексаут ООД заохочує своїх клієнтів,що,маючи два чи більш аккаунта,поєднують їх в один хостинг план. За цю послугу Бексаут не нараховує таксу.Такса за роз'єднання одного аккаунта - 50 левів.

Вэб дизайн.
Бексаут ООД,укладає договір на розробку усяких вэб сайтів, включно на фірмові лого, банери та інші рекламні матеріали, описує в ньому їхній тип і складність відповідно до побажаня клієнта, як і ціну та терміни виконання.

Форсмажор
Бексаут ООД не буде нести відповідальності за будь-які втрати даних, що сталися від затримки, недоставлення, пропущеної доставки чи перерв у послузі, заподіяних подіями, що знаходяться поза розумним контролем зі сторони Бексаут ООД, як і при форсмажорних обставинах чи помилках і пропусках клієнта.

У рідких випадках може знадобитися припинення послуги: домейн може бути зупинений,якщо інформація в WOІS невірна ( за розпорядженням ІCANN); як і при діях зв'язаних з поширенням на SPAM, порно чи з інших причин, що наносять шкоди нам чи нашим клієнтам.

нагоре


Початок  |  Домени  |  Веб Хостинг |  Веб Дизайн  |  Пiдтримка  |  Посилання  |  Зв'язок